Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2022.11.27. 22:55

Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
 A felnőtt diszkoszhalak parazitamentesítése 
Szerző Üzenet
Ivadék

Szia Vidazs!
Köszönöm ,hogy leírtad és azoknak is köszi akik telefonon hívtak (csak így tovább Zsozso) :P
ÜDV:ZSOZSO

2010.02.12. 12:55
Ivadék

És még egy apróság!
A black bass által halmustrára elküldött 2db kép a Pigeon-röl tudomásom szerint az eddigi legmagasabb pontszámot kapta köszönhetően a gondos nevelésének,kitartásának!
A méret és az áruk azonos volt a mostanság elitélt 3cm-800/huf/ db halaknak,mivel tőlem vásárolta őket.Mi változott azóta ,hogy nem szabad ilyen méretű halat eladni mert etikátlan :lol:

2010.02.12. 14:23
Növendék

sulyazsolt írta:
És még egy apróság!
A black bass által halmustrára elküldött 2db kép a Pigeon-röl tudomásom szerint az eddigi legmagasabb pontszámot kapta köszönhetően a gondos nevelésének,kitartásának!
A méret és az áruk azonos volt a mostanság elitélt 3cm-800/huf/ db halaknak,mivel tőlem vásárolta őket.Mi változott azóta ,hogy nem szabad ilyen méretű halat eladni mert etikátlan :lol:

Előre bocsátom, hogy én csak egy lelkes amatőr vagyok, aki csak dédelgeti a koszait, tenyészteni nem szeretné. Mégis érdeklődve olvasok minden tenyésztéssel kapcsolatos bejegyzést is. Nekem az eddigiekből az jött le, hogy hozzá nem értőnek nem lenne szabad kis koszokat eladni - főleg nem egy-két darabot. BB Laci nem ez a kategória.
Sajnos nekem is simán eladtak két kis (ráadásul sovány, visszamaradott) koszt. Szerencsére még időben kapcsoltam hogy létszámot kellene gyarapítani - ez nagyon jót tett nekik. Nem lett volna azonban hátrány, ha még akkor megkapom a kellő infót, ha már voltam olyan balga, hogy előre nem tájékozódtam. :oops: De utólag azért igyekszem... :!:

2010.02.12. 14:50
Növendék

Mindannyian így kezdtük, hogy csak tartogattuk őket, aztán elkezdtek ikrázni... ;)

2010.02.12. 15:14
Profil Honlap
Gyakorlott nevelő

gordi írta:
Előre bocsátom, hogy én csak egy lelkes amatőr vagyok, aki csak dédelgeti a koszait, tenyészteni nem szeretné. Mégis érdeklődve olvasok minden tenyésztéssel kapcsolatos bejegyzést is. Nekem az eddigiekből az jött le, hogy hozzá nem értőnek nem lenne szabad kis koszokat eladni - főleg nem egy-két darabot. BB Laci nem ez a kategória.
Sajnos nekem is simán eladtak két kis (ráadásul sovány, visszamaradott) koszt. Szerencsére még időben kapcsoltam hogy létszámot kellene gyarapítani - ez nagyon jót tett nekik. Nem lett volna azonban hátrány, ha még akkor megkapom a kellő infót, ha már voltam olyan balga, hogy előre nem tájékozódtam. :oops: De utólag azért igyekszem... :!:

Ha jól tudom te kereskedésben vásároltad a koszokat(ha nem akkor bocsesz) és a kereskedésben azt adnak amit akarsz és nem mondanak rá semmi (tisztelet a kivételnek).Sok helyen az is előfordul ,hogy az eladók semmit nem tudnak a halakról vagy csak nagyon alapokat.Zsozso írt ,hogy ő megmondja azoknak a vásárlóknak akik keveset akarnak venni ,hogy az nem lesz meg felelő.És ha neki így is annyi kell akkor ám legyen ,vigye.

2010.02.12. 17:04
Profil Honlap
Gyakorlott nevelő

Stone nem kéne új topikot nyitni ezeknek? :roll:

2010.02.12. 17:05
Profil Honlap
Adminisztrátor

Elvileg volt már ilyesmiről szó korábban is.
Utánanézek, aztán pakolok egy kicsit.

SA

2010.02.12. 17:28
Profil Honlap
Növendék

Az első két koszt nem kereskedésben vettem, hanem valakitől, aki tenyésztőnek mondta magát. Nos lehet hogy az, és lehet hogy minden OK vele, de info az nuku és a két kis kosz siralmasan sovány volt - ergo nem hiszem hogy ideális körülményeket biztosított volna nekik. :roll: A következő négy származik boltból, azok valóságos dagadékok voltak az első kettőhöz képest.

2010.02.12. 19:42
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4